Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2020-08-03

NOWY TERMIN - Kasia Kowalska akustycznieKoncerty

Kiedy gramy?

NOWY TERMIN - Koncert Kasi Kowalskiej w dn. 10.10.2020;

Kasia Kowalska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. W swoim dorobku ma wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 był dla Kasi kowalskiej wyjątkowy - obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, „Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „Aya” jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt „Empiku”. Uzyskała również dwie nominacje do Fryderyków. Podczas koncertów Kasi Kowalskiej nie brakuje największych przebojów artystki, takich jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”

Zapraszamy na koncert w ramach trasy „Kasia Kowalska 25”. Czeka nas magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.

Z przyczyn niezależnych od Bytomskiego Centrum Kultury koncert Kasia Kowalska akustycznie - koncert w Bytomiu został przeniesiony z dnia 14 grudnia 2019 roku na dzień 22 marca 2020. Prosimy o wyrozumiałość oraz udostępnianie wiadomości znajomym, którzy wybierają się na koncert. Poniżej oświadczenie agencji: "Niestety zmuszeni jesteśmy odwołać koncert Kasi Kowalskiej: w Bytomiu - 14.12.2019. Powodem jest trwająca choroba artystki. Nowy termin koncertu to 22 marca 2020, godz.19.00. Zakupione przez Państwa bilety oczywiście zachowują swoją ważność. Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin to zwrotu biletów można dokonać w punkcie zakupu do dnia 31.12.2019. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i zapraszamy Państwa w nowym terminie."
Do zobaczenia wiosną ;)
Agora Muzyka


Kiedy gramy?

10 października 2020 (sobota)

Miejsce: Sala ToTu
Godzina rozpoczęcia: 19:00
  • Bilet:
  • normalny - 89 zł
Zamów bilet


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies