Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-01-19

Robimy film – warsztaty filmu poklatkowegoDla dzieci

Kiedy gramy?

Warsztaty filmowe to niepowtarzalna okazja do tego, by poznać kulisy technicznego i artystycznego kreowania filmowej rzeczywistości. W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się o znaczeniu użycia planów filmowych, montażu, dźwięku z off’u. Zyskają nowe umiejętności animowania elementów ruchomych  i kompozycji kadru. Uroczysta premiera powstałego filmu odbędzie się 15 lutego o godz. 12.00.


Prowadzenie: Marcin Skorek - doktor nauk humanistycznych, filmoznawca, autor programów edukacji filmowo-medialnej, specjalizuje się w zagadnieniach audiowizualnej komunikacji kulturowej, manipulacji i perswazji w mediach. Wiedzę kulturoznawczą wykorzystuje do badań nad potrzebami edukacyjnymi nauczycieli i uczniów. Obszar zainteresowań dopełnia tematyka pracy magisterskiej i rozprawy doktorskiej obejmująca zagadnienia tożsamości kulturowej badanej poprzez teksty kultury: komiks i film animowany. Jego pierwszy zawód – aktora – pomaga w prowadzeniu interaktywnych zajęć z dziećmi. Szczególnie lubi tworzyć z dziećmi i młodzieżą filmy animowane i aktorskie.

 

Warsztaty realizowane w ramach XIX Zimowej Feriady Artystycznej Bytomskiego Centrum Kultury pod hasłem „KULTURA ANTIDOTUM NA UZALEŻNIENIA”.

 

 

Data:  11-14 lutego, w godz. 9.00-13.00
Zajęcia dla dzieci w wieku 9-14 lat.
Cena biletu: 100 zł (cena biletu obejmuje uczestnictwo dziecka w całym, czterodniowym cyklu zajęć
).
Miejsce: Teatr Górnośląski, ul. Cyryla i Metodego 10 

 

Zapisy na warsztaty w Impresariacie BCK, tel. 32 389 31 09 w. 100 (w godz. 9.00 - 16.00) 
Szczegółowe informacje o warsztatach w Impresariacie, tel. 32 389 31 09 w. 126.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.  

 

Dofinansowano ze środków:


 

 

 

 


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies