Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2018-12-19

Klocki teatralne - warsztaty do spektaklu „O czerwonym kapturku, czyli do prawdy po sznurku”Teatr, Dla dzieci

21 października, godz.16:00

Wspólnie z dziećmi stworzymy swój własny straszny las, przez który pewnie wędrował prawdziwy Czerwony Kapturek i pomożemy sobie nawzajem pokonać wszystkie lęki z uśmiechem na ustach. W tej arteteterapeutycznej, wspólnej zabawie pokonamy wszelkie wilki, które chodzą nam po głowie.

 

Warsztaty poprowadzą:


Ola Drzazga - nauczycielka, arteterapeutka, reżyser teatru dzieci i młodzieży, liderka programu Teatroteki Szkolnej, ściśle współpracująca z Instytutem Teatralnym  w Warszawie zajmującym się pedagogiką teatru, współtwórczyni bytomskich Klas Aktywności Twórczej. Żona Marcina.


Marcin Drzazga - pedagog, wykładowca pedagogiki w Katedrze Nauk Społecznych i Humanistycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, od lat wykorzystujący improwizację, dramę i teatr w pracy z dziećmi. Jego autorskie projekty pedagogiczno-teatralne są realizowane w setkach szkół na terenie całego kraju. Mąż Oli.

 

 

Bilety na warsztaty do kupienia w kasie Beceku. Cena 3 zł od osoby.

T: 32/ 389 31 09 w. 101
E: info@becek.pl

Ilość miejsc ograniczona (20 uczestników)

 

 

 

 

Patronat

 

Mecenas kultury:


Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies